SVĚT KNIHY PRAHA 2019 – pozvánka na setkání s autorem Taranem Matharu

beseda-taran-matharu

Beseda se koná 10. května 2019 v sále Fantasy & Sci-fi v 16:00 h.

Kdo je Taran Matharu?

Autor pochází z Londýna, narodil se v roce 1990, po otci je napůl Brazilec a po matce napůl Ind. Obě rodičovské země navštívil a mluví plynně portugalsky. Už jako malý se zamiloval do knížek a literárních příběhů. Říká, že sám je začal psát jako devítiletý.
Po absolvování obchodní akademie se v létě 2013 na čtyřměsíční pracovní stáži v divizi digitálního prodeje nakladatelství Penguin Random House detailně seznámil s moderní nakladatelskou praxí. Vzápětí se po krátké cestovatelské fázi pustil do svého díla Učedník . Díky účasti v systému Wattpad.com a také díky každodenní aktualizaci díla jeho popularita bleskurychle narůstala. Za necelý půlrok jeho text četlo přes tři miliony lidí. Dostal se i do pořadu NBC News a poté se definitivně rozhodl pro dráhu spisovatele.

IMG_20190428_153755Knihy autora

Taran Matharu prorazil svojí fantasy sérií s názvem Učedník, která se neustále rozrůstá. První díl se jmenuje Učedník. Poté následuje Učedník a pyramida Orků, Učedník a válečný mág a měla končit. Autor však rozšířil sérii o prequel s názvem Zjevení démona. Konec to však není, protože 29.4.2019 u nás vyjde nová kniha a to Učedník- Deník invokátora, na kterou se moc těším. Všechny díly které doposud vyšly, jsem totiž četla a sérii řadím mezi své oblíbené.p9788075438737-denik-invokatora_200_311_417431 (1)

Deník Invokátora-

Schopnost invokovat se dědí krví, ale přesto se testují i děti neurozených. Tak našli také Jamese Bakera a toto je jeho příběh. Jamesovým dobrodružstvím prolínají užitečné poznámky a hodnověrné zápisky o elfech, orcích a trpaslících, doplňuje je přehledná démonologie a základní zaklínadla válečných mágů, které tento neurozený invokátor sepsal v průběhu studia na Vokanské akademii, než se ztratil na území orků.

Kdo má rád knihy Tarana Matharu, určitě je to jedinečná příležitost se s ním sejít a nechat si i podepsat knihy. Takže rozhodně neváhejte.


Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s